Joomla 2.5 Slideshow created by users based hosting reviews hosing guide and ratings.

Wpłaty za obiady - maj 2014

Maj - 120,00 zł

Terminy wpłat:

  • 18.04.2014 - 25.04.2014 - 10.00-12.00 i 12.30-14.00
  • 24.04.2014 (czwartek) - 10.00-12.00 i 12.30-15.00

Po tym terminie wpłaty nie będą przyjmowane

Cena jednego obiadu wynosi 6,00 zł

UWAGA: W tytule przelewu proszę podać dni w których obiady są wykupione np. tylko poniedziałki i piątki itd. 

Czytaj więcej: Wpłaty za obiady - maj 2014

Nieobecności nauczycieli

09.04-19.04 p. Michał Ciesielski

09.04-16.04 p. Aldona Mielcarek

12.04-15.04 p. Jan Rogalski

Rekolekcje 2014

Rekolekcje szkolne Zespołu Szkół Muzycznych

 

Szkoła Podstawowa kl. I – III


Poniedziałek 14. 04. 2014 r.

08:15 – 09:00 szkoła (aula)

09:15 – 10:00 Kościół

10:30 – 12:00 konkurs recytatorski (sala koncertowa)

Wtorek 15. 04. 2014 r.

08:15 – 09:00 szkoła (aula)

09:15 – 10:00 Kościół

10:30 – 12:00 prace plastyczne na konkurs (sale lekcyjne)

Środa 16. 04. 2014 r.

08:15 – 09:00 szkoła (aula)

09:15 – 10:00 Kościół

10:30 – 12:00 lekcje o tematyce wielkanocnej (sale lekcyjne)


Szkoła Podstawowa kl. IV – VI


Poniedziałek 14. 04. 2014 r.

09:30 – 10:15 szkoła (aula)

10:30 – 11:15 Kościół

11:30 – 13:00 prace plastyczne na konkurs (sale lekcyjne)

Wtorek 15. 04. 2014 r.

08:00 – 09:15 konkurs  recytatorski (sala koncertowa)

09:30 – 10:15 szkoła (aula)

10:30 – 11:15 Kościół

Środa 16. 04. 2014r.

09:30 – 10:15 szkoła (aula)

10:30 – 11:15 Kościół

11:30 – 12:30 praca techniczno – plastyczna (sale lekcyjne)


Gimnazjum/Liceum

 

Poniedziałek 14. 04. 2014 r.

11:00 – 11:45 szkoła (aula)

12:00 – 13:00 kościół

 

Wtorek 15. 04. 2014 r.

11:00 – 11:45 szkoła (aula)

12:00 – 13:00 kościół

 

Środa 16. 04. 2014 r.

09:15 spektakl Opowieść o miłości (sala koncertowa )

11:00 – 11:45 szkoła (aula)

12:00 – 13:00 kościół

 

 

Wyniki konkursu słuchowego - 4 kwietnia 2014 r.

Konkurs słuchowy 4 kwietnia 2014 r.

 

Wyniki – klasa V

 

I miejsce  Wojciech Drozd, SM I st. Chojnice

II miejsce  Weronika Jaroszewicz, SM I st. Chojnice

III miejsce  Bartosz Lewandowski, ZSM Toruń

Wyróżnienie Natalia Szulist, ZSM  Włocławek

 

Wyniki – klasa VI

 

I miejsce  Agata Zając, ZSM Toruń

II miejsce  Agata Misiak, PSM I i II st. Grudziądz

III miejsce  Mateusz Flohr, SM I st. Chojnice

Wyróżnienie Maciej Chodorowski, PSM I st. Kwidzyn

 

Wyróżnienie Jakub Skruszewicz, ZSM Włocławek


VIII REGIONALNY FESTIWAL SONAT DLA INSTRUMENTÓW DĘTYCH - KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW

KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW UCZESTNIKÓW NA VIII REGIONALNYM

FESTIWALU SONAT DLA INSTRUMENTÓW DĘTYCH

12 IV 2014

 

Godz. 10.00      Powitanie uczestników Festiwalu i rozpoczęcie przesłuchań

 

Godz. 10.05       1.  Cherbański  Karol              ZSM Toruń                                   

                          2.   Chmielewicz Edyta            PZSM Bydgoszcz

                          3.   Czarnecki Szymon             ZSM Toruń

                          4.   Dec Marta                           ZSM Piła

                          5.   Gałek Stanisław                  ZSM Toruń

                          6.   Gryczka Wojciech              PSM Grudziądz

                          7.   Haliniak Bartosz                 PZSM Bydgoszcz

 

                          Godz. 11.05 – 11.30  przerwa

 

Godz. 11.30      8.  Kajak  Magdalena                 PZSM  Bydgoszcz

                          9.  Kasjan Mikołaj                     ZSM  Toruń

                        10.  Kryska Dawid                      ZSM Toruń

                        11.  Kunicka Justyna                   ZSM Toruń

                        12.  Lisiński Karol                       ZSM Toruń

                        13.  Łasińska Marta                     ZSM Toruń

                        14.  Nowakowska Paulina            ZSM Toruń

                        15.  Piekarczyk Olga                    PZSM Bydgoszcz

 

                         Godz. 12.30 – 12. 45 przerwa

 

Godz. 12.45    16.  Tarnowska Aleksandra         PSM Grudziądz

                        17.   Wiśniewski Aleksander       PSM Grudziądz

                        18.  Wójtowicz Magdalena          ZSM Toruń

                        19.  Żyliński Dawid                     PSM Piła

 

 

 

 Godz. 13.30- 14.00 – obrady Jury Festiwalu ( zgodnie z  regulaminem członkami jury 

                                     są wszyscy nauczyciele prowadzący uczestników) 

 

 

 

ok. godz. 14.00 – ogłoszenie wyników przesłuchań i zakończenie Festiwalu


Możliwość przeprowadzenia próby na sali koncertowej w godzinach 8:30 - 9:45.


Podkategorie

Piotr Adam Buler, ZSM Torun